Ansatte

Alle ansatte

Thomas Van Baal

Grunnskolen

Thomas.Van.Baal@holmen.vgs.no

Elisabeth Bakken

Miljøarbeider

Elisabeth.Bakken@holmen.vgs.no

Micheline Bibow

Grunnskolen

Micheline.Bibow@holmen.vgs.no

Anett Merethe Bjelke

Anett.Merethe.Bjelke@holmen.vgs.no

Jenny Adele Borgwardt

Jenny.Adele.Borgwardt@holmen.vgs.no

Grete Bottolfsen

Rektor

Grete.Bottolfsen@holmen.vgs.no

Tlf: 92221261

Eric Joseph Louis Castres

Grunnskolen

Eric.Joseph.Louis.Castres@holmen.vgs.no

Vera-Elisabeth Dahl

Vera-Elisabeth.Dahl@holmen.vgs.no

Solveig Røsberg Farstad

Kontormedarbeider

Solveig.Farstad@holmen.vgs.no

Øystein Fjelde

Grunnskolen

Oystein.Fjelde@holmen.vgs.no

Saskia Gelderblom

Rådgiver

Saskia.Gelderblom@holmen.vgs.no

Tlf: 93822482

Nils Guttorm Gundersen

Nils.Guttorm.Gundersen@holmen.vgs.no

Berit Gunderson Gyhagen

Bibliotekar

Berit.Gunderson.Gyhagen@holmen.vgs.no

Tlf: 66855319

Mathias Alexander Halvorsen

Mathias.Alexander.Halvorsen@holmen.vgs.no

Vidar Blegen Hoel

Grunnskolen

Vidar.Blegen.Hoel@holmen.vgs.no

Nina Iren Hølås

Rådgiver og knutepunktkoordiantor

Nina.Iren.Holas@holmen.vgs.no

Tlf: 97651683

Solveig Iversen

Kantine

Solveig.Iversen@holmen.vgs.no

Evy Olfrid Sameien Kalvøy

Evy.Olfrid.Sameien.Kalvoy@holmen.vgs.no

Petra Kryskiewicz

Avdelingsleder RM, DH og TIP

Petra.Kryskiewicz@holmen.vgs.no

Tlf: 95496088

Ole Morten Merli

Ass.rektor og leder for grunnskoleavd og Veien til lærekandidat

Ole.Morten.Merli@holmen.vgs.no

Tlf: 90014834

Caroline De Vibe Nissen-Lie

Caroline.de.Vibe.Nissen-Lie@holmen.vgs.no

Astrid Haga Sagård

Avd.leder Studiespes. og service og samferdsel

Astrid.Haga.Sagard@holmen.vgs.no

Tlf: 93084016

Bjørg Åse Sandaker

Bjorg.Ase.Sandaker@holmen.vgs.no

Ingrid Haugdal Sparr

Ingrid.Haugdal.Sparr@holmen.vgs.no

Anette Stein

Grunnskolen

Anette.Stein@holmen.vgs.no

Wiktoria Anastazja Szwed

Wiktoria.Anastazja.Szwed@holmen.vgs.no

Aleksandar Tevanovic

Aleksandar.Tevanovic@holmen.vgs.no

Mari Thune

Grunnskolen

Mari.Thune@holmen.vgs.no

Heidi Wanggaard

Miljøarbeider

Heidi.Wanggaard@holmen.vgs.no

Lærere

Thomas Van Baal

Grunnskolen

Thomas.Van.Baal@holmen.vgs.no

Micheline Bibow

Grunnskolen

Micheline.Bibow@holmen.vgs.no

Anett Merethe Bjelke

Anett.Merethe.Bjelke@holmen.vgs.no

Jenny Adele Borgwardt

Jenny.Adele.Borgwardt@holmen.vgs.no

Eric Joseph Louis Castres

Grunnskolen

Eric.Joseph.Louis.Castres@holmen.vgs.no

Vera-Elisabeth Dahl

Vera-Elisabeth.Dahl@holmen.vgs.no

Øystein Fjelde

Grunnskolen

Oystein.Fjelde@holmen.vgs.no

Nils Guttorm Gundersen

Nils.Guttorm.Gundersen@holmen.vgs.no

Vidar Blegen Hoel

Grunnskolen

Vidar.Blegen.Hoel@holmen.vgs.no

Evy Olfrid Sameien Kalvøy

Evy.Olfrid.Sameien.Kalvoy@holmen.vgs.no

Caroline De Vibe Nissen-Lie

Caroline.de.Vibe.Nissen-Lie@holmen.vgs.no

Bjørg Åse Sandaker

Bjorg.Ase.Sandaker@holmen.vgs.no

Anette Stein

Grunnskolen

Anette.Stein@holmen.vgs.no

Aleksandar Tevanovic

Aleksandar.Tevanovic@holmen.vgs.no

Mari Thune

Grunnskolen

Mari.Thune@holmen.vgs.no

Ledelse

Grete Bottolfsen

Rektor

Grete.Bottolfsen@holmen.vgs.no

Tlf: 92221261

Petra Kryskiewicz

Avdelingsleder RM, DH og TIP

Petra.Kryskiewicz@holmen.vgs.no

Tlf: 95496088

Ole Morten Merli

Ass.rektor og leder for grunnskoleavd og Veien til lærekandidat

Ole.Morten.Merli@holmen.vgs.no

Tlf: 90014834

Astrid Haga Sagård

Avd.leder Studiespes. og service og samferdsel

Astrid.Haga.Sagard@holmen.vgs.no

Tlf: 93084016

Rådgivere

Saskia Gelderblom

Rådgiver

Saskia.Gelderblom@holmen.vgs.no

Tlf: 93822482

Nina Iren Hølås

Rådgiver og knutepunktkoordiantor

Nina.Iren.Holas@holmen.vgs.no

Tlf: 97651683

Andre ansatte

Elisabeth Bakken

Miljøarbeider

Elisabeth.Bakken@holmen.vgs.no

Solveig Røsberg Farstad

Kontormedarbeider

Solveig.Farstad@holmen.vgs.no

Berit Gunderson Gyhagen

Bibliotekar

Berit.Gunderson.Gyhagen@holmen.vgs.no

Tlf: 66855319

Mathias Alexander Halvorsen

Mathias.Alexander.Halvorsen@holmen.vgs.no

Solveig Iversen

Kantine

Solveig.Iversen@holmen.vgs.no

Ingrid Haugdal Sparr

Ingrid.Haugdal.Sparr@holmen.vgs.no

Wiktoria Anastazja Szwed

Wiktoria.Anastazja.Szwed@holmen.vgs.no

Heidi Wanggaard

Miljøarbeider

Heidi.Wanggaard@holmen.vgs.no